Sivas'da enfes lezzetleri ile son derece özel ve kaliteli bir hizmet sunan Çağla Tantuni Sivas isimli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına katılarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandırmıştır. Kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresinde olduğunuzu bir kez daha hatırlatır ve bunun gururunu yaşadığımızı belirtiriz. Tantuni dünyasının usta ismi olan firmamız, yedi yirmi dört mekân temizliği yaparak sağlık şartlarına son derece uygun bir hizmet sunmaktadır. Bununla beraber çalışanlarının kişisel bakımına önem veren ve disiplini sürekli ayakta tutan firmamız çok ciddi ve sistematik bir şekilde çalışmaktadır.

 

Sivas fast food, son yılların en ünlü ve çok tercih edileni olmayı başarmıştır. Tantuni siparişi hizmeti de sunan firmamız evinizde veya iş yerinizde oturduğunuz yerden arayıp dilediğiniz lezzeti sipariş ederek yanınıza kadar getireceğiniz firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Firmamız tüm bu hizmetleri diğer firmalardan çok daha ucuza vererek farkını da ortaya koymaktadır. Bu nedenle çokça tercih edilmekte ve yoğun bir müşteri kitlesine sahip olmaktayız.  Tüm bunları kaliteli ve güvenilir hizmetimize borçlu olduğumuzu belirtiriz.


Firmamız sadece yeme içme değil aynı zamanda eğlence merkezi olarak ta hizmet vermektedir. Dilediğiniz yemekli kutlamanızı mekânımızda yaparak sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Yediğinizden keyif almaya ve bağımlısı olmaya hazır mısınız? Hemen firmamızı arayarak eşsiz lezzetlere giden yola rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra her an arayıp evinize veya iş yerinize yemek siparişi de verebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.